Technologia

Nasza technologia opiera się na najnowszych rozwiązaniach w metodach czyszczenia samochodu. Poniżej przedstawione urządzania to tylko część naszego arsenału do walki z zabrudzeniami. Dochodzą do tego różnorakie środki czyszczące, przeznaczone do tego ścierki z mikrofibry oraz inne przyrządy.

Optima DMF

Optima DMF  – maszyna parowa ciesząca się największą popularnością na rynku polskim. Wysoka  jakość wykonania oraz odpowiednie parametry pracy pozwala na zbudowanie zaufania klientów poprzez niezawodne czyszczenie różnorodnych powierzchni.

SW15

SW15 Foom – maszyna ta pozwala na dokładne czyszczenie tapicerki za pomocą wygenerowanej piany. Dzięki temu czas schnięcia wypranych przedmiotów jest o wiele krótszy niż w tradycyjnych metodach wykonywania takiej usługi. Dzięki swojej wydajności pozwala na zminimalizowanie zużycia detergentu oraz chemii potrzebnej do czyszczenia.

Bez nazwy-2

FOK HD – wielosilnikowy odkurzacz potrafiący zebrać wszystkie zanieczyszczenia sucha i mokre. Nadaje się do sprzątania nie tylko wnętrz samochodów, ale także i innych pomieszczeń. Posiada wytrzymałą konstrukcję i zastosowanie wózka samowyładowczego. Jego pojemność to 77 litrów.  Jego ssawy mają wielkość 660mm.

Cataloger.Image.php Cataloger.Image.php2 Cataloger.Image.php4 Cataloger.Image.php5

Płyny:

  • do czyszczenia felg – mają za zadnie rozpuścić pył hamulcowy. Są skoncentrowanym i alkalicznym nie żrącym środkiem do czyszczenia.
  • do czyszczenia smoły i asfaltu – wyparowujący rozpuszczalnik spełnia zadanie czyszczenia poprzez głębokie wnikanie w brud. Dodatkowym atutem tego płynu jest zastosowanie go również do usuwania wosku, klei, silikonu i innych.
  • do odtłuszczania – skoncentrowany jest na bazie wody posiadające właściwości usuwające samary, oleje i brud znajdujących się w silnikach, ośnieżnicach drzwi, nadkoli, opon i podłóg.
  • do usuwania innych zabrudzeń – środek mający odczyn alkaiczny radzi sobie z czyszczeniem wstępnym, usuwaniem owadów, brudów na nadkoli oraz myciem silnika.
  • do czyszczenia szkła – dzięki zawartości alkoholu w produkcie możliwe jest nie tylko szybkie czyszczenie szyb, ale także i poprawienie ich wyglądu.